Tavas Rotas

LUX kolekcijas rotaslietas ir izgatavotas no augstas kvalitātes S925 sudraba ar zelta, rodija vai platīna pārklājumu. Pareizi kopjot un lietojot rotaslietas var kalpot gadiem ilgi. Mūsu rotaslietas ir ūdens izturīgas, taču ņemot vērā, ka rotas lietas ar laiku var piedzīvot normālu dabīgo nolietošanos, mēs lūdzam pret tām izturēties saudzīgi un sargāt tās no mitruma un krēmiem.    

Kā notīrīt rotaslietas?  

Lai notīrītu rotaslietas Jums ir nepieciešams silts ziepjūdens, bļoda un mīksta lupatiņa. Rotas iemērciet ziepjūdenī un paturiet pāris minūtes, tad izņemiet un noskalojiet ar ūdeni. Pašās beigās nospodriniet ar mīkstu lupatiņu vai sausu salveti.  

Lūdzu, ievērojiet šos padomus, lai saglabātu kvalitāti maksimāli ilgi:

Kādēļ sudraba rotaslietas krāso ādu?

Tā kā tīrs 100% sudrabs cietā veidā joprojām ir gana mīksts, mēs izmantojam s925 sudrabu, kura saturā ir 92.5% sudrabs un 7.5% varš, kas cietā veidā ir gana ciets, lai rotaslietas kalpotu ilgāk un būtu kvalitatīvākas un izturīgākas. Tieši varš ir tas metāls, kurš reaģējot ar ķīmiskām vielām un oksidējoties var nokrāsot mūsu pirkstu zaļu.

Pirmkārt kā jau noskaidrojām rotaslietas satur varu un ir iespējams, ka cilvēka āda ir jūtīga un ļoti skāba. Šādos gadījumus notiek oksidēšanās reakcija starp cilvēka ādu un rotaslietu.

Otrs galvenais oksidēšanās cēlonis ir ķīmiskās vielas, kas atrodamas roku krēmos. Tā patiesībā ir izplatīta īpašība pat ar visskaistākajiem juvelierizstrādājumiem.

Tiem, kas ir jutīgi pret metāliem, mēs iesakām neiegādāties vara/misiņa juvelierizstrādājumus, tā vietā izvēlēties mūsu nerūsējošā tērauda juvelierizstrādājumus.

Mūsu 925 sudraba juvelierizstrādājumi (visi 925 sudraba izstrādājumi satur 92,5 % sudraba un 7,5 % vara), kas var būt labāks risinājums, ja iepriekš ir bijis zaļš krāsojums.

Svarīgi!

Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par jebkādām iespējamām reakcijām. Klients ir atbildīgs par visu piesardzības pasākumu ievērošanu, jo mēs nevaram uzzināt katra indivīda alerģiju un jutīgumu.

Varat arī sazināties ar mums e-pastā klikšķinot šeit, un mēs ar prieku palīdzēsim.

en_GB