PAR MUMS

KAS MĒS ESAM?

TAVAS ROTAS zīmols specializējas augstas kvalitātes zeltītu rotaslietu radīšanā, kuras ir gan hipoalerģiski, gan nemaina krāsu. Mūsu izstrādājumi ir lieliski piemēroti tiem, kam ir jutīga āda, kuri joprojām vēlas izbaudīt apzeltītu rotaslietu greznību un skaistumu. Katra rota ir rūpīgi izstrādāta, pievēršot uzmanību detaļām un kvalitātei, nodrošinot, lai jūs varat nēsāt savas rotaslietas vairākus gadus, neuztraucoties par to, ka tās var mainīt krāsu vai izraisīt ādas kairinājumu. Apmeklējiet mūsu veikalu jau šodien, lai pārlūkotu mūsu satriecošo rotaslietu kolekciju, kas ir gan stilīga, gan droša ikdienas valkāšanai.

 

MŪSU MISIJA

BIEŽĀK UZDOTAIS JAUTĀJUMS

Atbildot uz šo jautājumu, es varēšu pastāstīt, kāda ir mana galvenā misija, veicot šo brīnišķīgo darbu! Un šis jautājums ir: kāpēc tik lēti? Vai tiešām rotaslietas ir apzeltītas? Tad nu lūk.. Tā ir mana galvenā misija! Ļaut Jums iepriecināt sevi, justies vēl skaistāk, pārliecinātāk, netērējot daudz naudas! TAVAS ROTAS interneta veikalā Jūs varat iegādāties apzeltītas, apsudrabotas, sudraba rotaslietas par pieņemamu cenu - bez pārmērīga uzcenojuma! Es vēlos, lai jūs varētu palutināt sevi ar vairākām rotaslietām mēnesī, nevis tikai vienu! Es arī esmu sieviete, un man patīk arī iepirkties izdevīgi! Tāpēc es esmu šeit!

 

TAVAS ROTAS DIBINĀTĀJA

Mani sauc Līga un es esmu TAVAS ROTAS interneta veikala un zīmola dibinātāja. Šo uzņēmumu nodibināju 2020. gada 17. jūlijā un tajā dienā saņēmu pirmās rotas.
Tas bija brīdis, kad nenojautu, ka manis dibinātais uzņēmums TAVAS ROTAS spēs radīt tik daudz prieka, smaidu un pateicības gan manī pašā, gan manos klientos. Viss sākās ar pavisam mazu aizraušanos, kas pārņēma tikai rakstāmgalda atvilktni, kurā glabājās gan rotaslietas, gan kastītes.
Pirmie pasūtījumi tika apstrādāti ģimenes lokā - vīrs izgrieza paštaisītas veidnes, uz kurām ar zelta pildspalvu uzrakstīju TAVAS ROTAS! Es rakstīju ar mīlestību..
Paldies, ka izlasīji šo aprakstu par mani un manu mīļo darbu!

 

Mīlestībā un pateicībā,

Līga un TAVAS ROTAS.