ROTU VAIRUMTIRDZNIECĪBA

Laipni lūdzam Tavas Rotas Vairumtirdzniecības programmā! Mēs esam priecīgi piedāvāt mūsu unikālos un izsmalcinātos juvelierizstrādājumus par vairumtirdzniecības cenām visā pasaulē. Ja esat mazumtirgotājs, apģērbu veikala īpašnieks kurš vēlas paplašināt savu produktu klāstu ar augstas kvalitātes, skaisti izstrādātiem juvelierizstrādājumiem, jūs esat nonācis īstajā vietā.

Kāpēc Sadarboties ar Mums?

  • Ekskluzīvi Dizaini: Mūsu kolekcijā ir ekskluzīvi dizaini, kas apvieno tradicionālo ar modernu eleganci, nodrošinot, ka jūsu veikals piedāvā kaut ko patiesi unikālu un pievilcīgu.
  • Augstas Kvalitātes Materiāli: Mēs izmantojam tikai vislabākos materiālus, ieskaitot sudrabu, zeltu pusdārgakmeņus, nodrošinot, ka katrs izstrādājums atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem.
  • Konkurētspējīgas Cenas: Izmantojiet mūsu konkurētspējīgās vairumtirdzniecības cenas, kas ļauj sasniegt pievilcīgus mazumtirdzniecības uzcenojumus. Izbaudiet ievērojamas atlaides ar mūsu diferencēto cenu struktūru.
  • Antialerģiskas rotaslietas: Mūsu juvelierizstrādājumi ir īpaši izgatavoti, lai būtu hipoalerģiskas un nemainītu krāsu ilgstoši, padarot tās ideāli piemērotas klientiem ar jutīgu ādu un tiem, kas vēlas ilgstoši saglabāt skaistumu savām rotaslietām.

Vairumtirdzniecības noteikumi un atlaides:

Minimālā pasūtījuma summa Atlaide Promo kods
€75 30% atlaide 30OFF
€100 40% atlaide 40OFF
€150 50% atlaide 50OFF
€200 60% atlaide 60OFF

 

Sazinieties ar Mums

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mūsu vairumtirdzniecības komandu:

  • E-pasts: info@tavasrotas.com
  • Tālrunis: +371 24827010
  • Darba Laiks: Pirmdiena līdz Piektdiena, 9:00 - 18:00 (EET)

Pievienojieties Tavas Rotas ģimenei jau šodien un uzlabojiet savu produktu piedāvājumu ar mūsu satriecošajām juvelierizstrādājumu kolekcijām. Mēs ceram uz veiksmīgu sadarbību!